Про внесення змін до рішення районної ради № 28 від 23 грудня 2015 року «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2016 рік»

( п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 93

18 березня 2016 року

смт. Короп

З метою забезпечення необхідних умов для відзначення та нагородження громадян чи колективів за досягнуті результати у відповідних галузях та сферах господарств району, за благодійницьку та активну громадську діяльність, досягнуті високі показники на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради, депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення, відповідно до рішення районної ради № 76 від 29 січня 2016 року «Про відзнаки районної ради», Бюджетного кодексу України, Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

в и р і ш и л а:

1. Внести наступні зміни до Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2016 рік, зокрема:
  • рядки 9 і 1  Паспорту Програми викласти в наступній редакції:
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього: у тому числі: 33,8 тис.грн.
9.1. коштів районного бюджету 33,8 тис.грн.

• у розділі «ІІІ. Шляхи і засоби реалізації Програми, обсяги та джерела фінансування»: у сьомому абзаці слова: «…  в розмірі 22,0 тис.грн., …»  змінити на слова:  «…  в розмірі 33,8 тис.грн., …»

підрозділ «Ресурсне забезпечення Програми» викласти в наступній редакції

«Ресурсне забезпечення Програми

Обсяг коштів, що пропонується залучити на виконання Програми Усього витрат на виконання Програми
Обсяг ресурсів усього, у тому числі 33,8 тис.грн.
районний бюджет 33,8 тис.грн.
  • рядок другий і рядок третій таблиці розділу « Напрями діяльності та заходи Програми» викласти в наступній редакції:
 «VI. Напрями діяльності та заходи Програми
Найменування заходу Відповідальний за виконання Джерела фінансу-вання Загальний обсяг фінансування (тис. грн.)
Забезпечення відзначення жителів району в зв’язку з ювілейними датами, вручення відзнак районної ради. Районна рада Районний бюджет В межах затвердженого показника-10,2
Забезпечення нагородження громадян чи колективів за досягнуті результати. Районна державна адміністрація Районний бюджет В межах затвердженого показника-4,6

1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування даної Програми з врахуванням внесених змін.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко