Про внесення змін до рішення районної ради № 76 від 29 січня 2016 року «Про відзнаки районної ради»

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я  № 96

18 березня 2016 року

смт.Короп

Про внесення змін до рішення районної ради № 76 від  29 січня 2016 року «Про відзнаки районної ради»

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

внести зміни до рішення районної ради № 76 від 29 січня 2016 року «Про відзнаки районної ради», а саме:
  1. Абзац 9 Положення про Подяку голови районної ради викласти у такій редакції: «З Подякою голови районної ради вручається грошова винагорода у розмірі 62 грн. 11 коп. з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору за рахунок кошторису районної ради».
  2. Абзац 9 Положення про Почесну грамоту районної ради викласти у такій редакції: «Разом з Почесною грамотою вручається грошова винагорода в розмірі 124 грн. 22 коп. з врахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору за рахунок кошторису районної ради».
  3. Абзац 9 Положення про Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації викласти у такій редакції: «Разом з Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації вручається грошова винагорода в розмірі 186 грн. 33 коп. з врахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору за рахунок кошторису районної ради».
  4. Абзац 7 Положення про Вітальну адресу районної ради та районної державної адміністрації викласти у такій редакції: «Разом з Вітальною адресою районної ради та районної державної адміністрації вручається грошова винагорода. Розмір винагороди визначається головою районної ради та головою районної державної адміністрації окремо для кожного випадку, але не більше 372 грн. 67 коп. з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору за рахунок кошторису районної ради».

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко