Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району

(десята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 186

20 версеня 2016 року

смт. Короп

У звязку з надходженням до відділу освіти Коропської районної державної адміністрації транспортного засобу, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району», затвердженого рішенням районної ради від 18 березня 2016 року «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району», доповнивши пункт 8 переліку транспортних засобів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району словами наступного змісту:

п/п

Назва установи, підприємства, організації, балансоутримувача транспорту Марка транспорту Кількість, шт. Рік випуску Балансова (первісна) вартість, грн.. Сума нарахованого зносу, грн.

Місцезнаходження майна

Відділ освіти Еталон А08111ш 1 2013 1397100

Коропська ЗОШ I-III ст.

1. Балансоутримувачем даного майна визначити відділ освіти районної державної адміністрації.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко