Про виконання рішень районної ради

( тридцять дев’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 708

25 жовтня 2019 року

смт.Короп

Про виконання рішень районної ради

Районна рада

в и р і ш и л а

у зв’язку з виконанням, зняти з контролю наступні рішення районної ради :

дата прийняття рішення н о м е р,    н а з в а    р і ш е н н я
27.04.2018 438   Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району до власності ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».
29.08.2018 552   Про звернення районної ради до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495.
29.03.2019 653   Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі (виокремлення будівлі неврології)
29.03.2019 655   Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі (виокремлення будівлі наркології)
17.05.2019 678  Про Звернення районної ради до народного депутата України А.С. Євлахова, Міністра інфраструктури України В.В. Омеляна, голови правління АТ «Укрзалізниця» Є.П. Кравцова, голови обласної державної адміністрації О.П. Мисника, щодо поновлення вантажної роботи на залізничній станції Алтинівка
27.06.2019 684   Про Звернення депутатів Коропської районної ради до президента компанії «Київстар»  О.В.Комарова щодо покращення мобільного зв’язку в районі.

Голова районної ради                                                                                  М.П. Мазуренко