Офіційний сайт Коропської районної ради » Про виконання рішень районної ради

Про виконання рішень районної ради

( тридцять сьома сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 685

27 червня 2019 року

смт.Короп

Про виконання рішень районної ради

Районна рада

в и р і ш и л а

у зв’язку з виконанням, зняти з контролю наступні рішення районної ради :

дата прийняття рішення н о м е р,    н а з в а    р і ш е н н я
13.01.2017 256   Про погодження на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації.
27.04.2018 458   Про Звернення районної ради щодо забезпечення  навчального процесу у закладах загальної середньої освіти.
21.09.2018 561   Про Звернення районної ради щодо забезпечення поштового обслуговування  населення Коропського району.
21.09.2018 562   Про Звернення районної ради до Верховної Ради України щодо оподаткування лісових земель
26.10.2018 568   Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності  територіальних громад  сіл, селищ Коропського району до комунальної власності Крисківської сільської ради
26.10.2018 577 Про Звернення районної ради до Президента України П.О.Порошенка щодо недопущення підвищення ціни на газ для населення.
30.11.2018 595  Про затвердження Статуту комунального підприємства «Радіоорганізація  «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради та Редакційного статуту  комунального підприємства  «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради у новій редакції.
17.05.2019 672   Про закріплення майна на праві господарського відання.
15.05.2019 673   Про надання дозволу комунальному підприємству «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради на передачу в оренду окремого приміщення.

Голова районної ради                                                                                  М.П. Мазуренко