Про виконання рішень районної ради

(десята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 194

20 вересня 2016 року

смт Короп

Про виконання рішень районної ради

Районна рада

в и р і ш и л а

у зв’язку з виконанням, прийняттям інших рішень, припиненням терміну дії зняти з контролю наступні рішення районної ради :

дата прийняття рішення

н о м е р,   н а з в а   р і ш е н н я

17.04.2015р Про клопотання на прийняття та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Пролетарської сільської ради.
17.04.2015р Про клопотання на прийняття та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Райгородоцької сільської ради.
17.04.2015р Про клопотання на прийняття та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Сохачівської сільської ради.
22.10.2015р Про передачу у державну власність майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району
22.10.2015р Про надання згоди на передачу та передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Вишеньківської сільської ради.
29.01.2016р 78. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 10,7253 гектара, що передана в оренду громадянці Гавриленко Наталії Павлівні для ведення фермерського господарства, розташованої на території Оболонської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту)
29.01.2016р 79. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 12,0626 гектара, що передана в оренду громадянці Гавриленко Наталії Павлівні для ведення фермерського господарства, розташованої на території Оболонської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту)
29.01.2016р 80. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 20,1748 гектара, що передана в оренду громадянці Гавриленко Наталії Павлівні для ведення фермерського господарства, розташованої на території Оболонської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту)
16.06.2016р 128. Про перейменування Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області
16.06.2016р 129. Про затвердження Статуту загальноосвітнього навчального закладу – Рождественської школи І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області у новій редакції.
30.06.2016р 150. Про затвердження Статуту Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області у новій редакції.
22.07.2016р 163. Про затвердження Статуту комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради у новій редакції

Голова районної ради                                                                                  М.П. Мазуренко