Про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(дванадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 223

16 грудня 2016 року

смт.Короп

Про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік

Розглянувши інформацію про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік, керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

інформацію про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік взяти до відома.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік

План роботи районної ради на 2016 рік затверджувався четвертою сесією районної ради сьомого  скликання 29 січня 2016 року.

Планом на 2016 рік передбачалося провести чотири пленарні засідання сесій районної ради, на яких розглянути 45 основних питань. 164 питання планувалось до розгляду на засіданнях постійних комісій. Фактично проведено 11 пленарних засідань на яких розглянуто 216 питань і прийнято 212 рішень . В тому числі затверджено 27 районних Програм. Заслухано на сесіях хід виконання 3 Програм.. На засіданнях постійних комісій розглянуто та прийнято рішення і рекомендації по 348 питаннях. Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району розглянула 157 питання, планувалося 73. Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища – 75 із запланованих 35, постійна комісія з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації 116 із запланованих 56.

Внесені зміни до 26 районних цільових Програм. Зміни стосувались збільшення фінансування заходів Програм.

Разом з тим, додатково внесено до розгляду на пленарних засіданнях 29 питань, з яких 7 питань внесено головою районної ради, 2 заступником голови районної ради, 11 головою районної державної адміністрації, інші постійними комісіями та депутатами районної ради. У 2016 році у районі діють 15 цільових районних Програм.

План роботи районної ради на 2016 рік, в цілому, виконаний.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради