Про виконання депутатського запиту депутата районної ради Бондаренка В.М., щодо можливості ремонту ділянки дороги від смт Короп до траси Кіпті-Бачівськ через с.Рождественське і с.Атюша

( двадцять п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 425

23 лютого 2018 року

смт Короп

Врахувавши інформацію районної державної адміністрації щодо можливості ремонту ділянки дороги від смт Короп до траси Кіпті-Бачівськ через с.Рождественське і с.Атюша., керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

інформацію про можливість виконання запиту взяти до відома.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко

КОРОПСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

вул. Кибальчича, 1  смт Короп, 16200, тел./факс (04656) 2-11-83, e-mail: kpadm_post@cg.gov.ua,

код ЄДРПОУ 04061918

18.01.2018       01-20/ 161 На № від

Голові районної ради Мазуренку М.П.   Депутату районної ради Бондаренку В.М.

Про розгляд депутатського запиту

Районна державна адміністрація інформує, що Ваш депутатський запит щодо можливості ремонту ділянки дороги від селища Короп до траси Кіпті – Бачівськ через села Рождественське, Атюша, вивчено сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Вході розгляду питання встановлено що дана дорога відноситься до обласних автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чернігівської області.

Відповідно до Розпорядження Чернігівської облдержадміністрації від 06 грудня 2017 року № 648 «Про передачу об’єктів права державної власності» з 01.01.2018 року вище зазначена дорога передана на обслуговування до Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

Нами 17 січня 2018 року за № 01-20/146 направлено лист – пропозиція в Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації про включення в план 2018 року проведення капітального ремонту ділянки дороги Короп – Рождественське – Атюша за рахунок коштів державного бюджету.

В.о. голови районної

державної адміністрації                                                                       В.М. Кузуб

Стещенко 2 12 94