Про визнання повноважень депутатів районної ради сьомого скликання

( п’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 260

28 лютого 2017 року

смт. Короп

Про визнання повноважень депутатів районної ради сьомого скликання

Керуючись частиною 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною 2 статті 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

в и р і ш и л а

визнати повноваження депутатів Коропської районної ради сьомого скликання, обраних в багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками місцевих організацій політичних партій:

1. Кава Олександр Васильович, громадянин України, народився 11 травня 1957 року, освіта вища, член Політичної Партії «Опозиційний блок», пенсіонер, місце проживання: селище Короп, Чернігівська обл., обраний від територіальної організації Політичної Партії «Опозиційний блок» у Коропському районі.

1. Романченко Олександр Анастасійович, громадянин України, народився 22 листопада 1955 року, освіта вища, позапартійний, місце роботи Коропський район електричних мереж, директор, місце проживання: селище Короп, Чернігівська обл. Обраний від Коропської районної організації політичної партії «Наш Край».

Голова районної ради                                                                      М.П. Мазуренко