Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання

( двадцять сьома сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 459

22 червня  2018 року

смт. Короп

Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання

Керуючись частиною 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною 2 статті 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

в и р і ш и л а

визнати повноваження депутата Коропської районної ради сьомого скликання Кулика Сергія Петровича, громадянина України, народився 10 червня 1973 року, освіта середня спеціальна, позапартійного, місце роботи «Коропське спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Агролісгосп», посада начальник цеху, місце проживання смт.Короп, Чернігівської обл., обраного в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком місцевої організації політичної партії «Опозиційний блок».

Голова районної ради                                                                      М.П. Мазуренко