Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання

( двадцять дев’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 533

29 серпня 2018 року

смт. Короп

Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання

Керуючись частиною 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною 2 статті 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

в и р і ш и л а

визнати повноваження депутата Коропської районної ради сьомого скликання Дмитренка Олександра Миколайовича, 03 червня 1965 року народження, освіта середня спеціальна, член Політичної Партії «Опозиційний блок», місце роботи «Коропське спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Агролісгосп», посада лісник, місце проживання с.Карильське Коропського району Чернігівської обл., обраного в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком місцевої організації політичної партії «Опозиційний блок»

Голова районної ради                                                                      М.П. Мазуренко