Протокол пленарного засідання сорок першої сесії Коропської районної ради сьомого скликання

Протокол

пленарного засідання сорок першої сесії Коропської районної ради

сьомого скликання 20 грудня 2019 року

11.00 година

зал засідань районної ради

    Засідання веде голова районної ради Мазуренко М.П.

    До районної ради обрано 27 депутатів. У роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів. Відсутні 7 депутатів.

    (Список реєстрації присутніх на пленарному засіданні сесії депутатів додається).

    Запрошені на засідання: заступник голови районної державної адміністрації, керівник апарату районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів, завідувачі секторами районної державної адміністрації, сільські, селищні голови району, керівники комунальних підприємств районної ради, керівники підприємств, організацій, установ, які не є депутатами районної ради, окремі особи, зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

    Підрахунок голосів при голосуванні по питаннях порядку денного пленарного засідання сесії за дорученням голови районної ради Мазуренка М.П. проводили депутати Костюченко Л.Д., від фракції Політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», та Зубок С.І., від фракції Політичної партії «Наш край».

Президія пленарного засідання сесії:

Мазуренко М.П., голова районної ради;

Кузуб В.М., виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації;

Романченко О.А., заступник голови районної ради.

    Депутати одноголосно включили до порядку денного питання:

    на пропозицію голови районної ради:

 • Про результати діяльності Бахмацької місцевої прокуратури;
 • Про приведення окремих рішень районної ради у відповідність до нормативно-правових актів;

    на пропозицію районної державної адміністрації:

 • Про районну Програму «Забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну на 2020 рік»;
 • Про внесення змін до рішення районної ради № 89 від 18 березня 2016 року «Про районну Програму забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки».

    Депутати одноголосно затвердили порядок денний пленарного засідання сесії.

Порядок денний пленарного засідання сесії районної ради:

 1. Про звіт голови районної ради.
 2. Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2020 рік.
 3. Про внесення змін до рішення районної ради №618 від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
 4. Про районний бюджет на 2020 рік
 5. Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2020 рік.
 6. Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2020 рік.
 7. Про Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади місцевими засобами масової інформації у 2020 році.
 8. Про Програму «Порядок пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників Коропського району на 2020 рік».
 9. Про Програму по забезпеченню безкоштовним гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району з числа дітей 1-4 класів та дітей шкільного віку, батьки яких мобілізовані до зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, та демобілізовані із зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, дітей із сімей переселенців з тимчасово окупованої території України та зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, дітей, які потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами на 2020 рік.
 10. Про районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради на 2020 рік.
 11. Про районну Програму «Забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну на 2020 рік».
 12. Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради на 2020 рік.
 13. Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у Коропському районі на 2020 рік.
 14. Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації на 2020 рік.
 15. Про Програму з відшкодування витрат організаціям-постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, що загинули, зникли безвісти при виконанні військового обов’язку, які проживають на території Коропського району, на 2020 рік.
 16. Про районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2020 рік.
 17. Про Програму надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян на 2020 рік.
 18. Про Програму по відшкодуванню витрат організаціям-постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та виплаті готівки особам з інвалідністю по зору І та ІІ гр., що проживають в районі на 2020-2025 роки.
 19. Про внесення змін до рішення районної ради № 89 від 18 березня 2016 року «Про районну Програму забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки».
 20. Про результати діяльності Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури.
 21. Про приведення окремих рішень районної ради у відповідність до нормативно-правових актів.
 22. Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
 23. Про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік.
 24. Про план роботи районної ради на 2020 рік.
 25. Про хід виконання доручень, даних виборцями депутатам районної ради у 2019 році.
 26. Про проведення звітів депутатів районної ради у 2020 році.

    Різне.

    Депутати одноголосно затвердили Регламент пленарного засідання сесії.

Регламент пленарного сесії районної ради:

 1. Для розгляду першого, другого питань – до 25 хвилин кожне.
 2. Для розгляду третього, четвертого, двадцятого питань – до 10 хвилин кожне.
 3. Для розгляду інших питань – до 7 хвилин кожне.

    По питанню «Різне» – до 3 хвилин одному виступаючому, загальний час до 15 хвилин.

    Перерву в роботі пленарного засідання сесії робити через 2 години роботи на 10 хвилин.

    Депутати одноголосно вирішили приймати рішення ради без прийняття проектів рішень за основу, у разі відсутності заперечень депутатів.

    Засідання веде заступник голови районної ради Романченко О.А.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про звіт голови районної ради».

    Засідання веде голова районної ради Мазуренко М.П.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №719, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Кузуба В.М. по питанню «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2020 рік».

    Виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Кузуб В.М. відповів на запитання депутатів районної ради Бондаренка В.М., Макаренка А.В., Колешні Н.Ф.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №720, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: депутати одноголосно вирішили інформацію начальника фінансового відділу районної державної адміністрації Волк Т.Б. по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 618 від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до начальника фінансового відділу районної державної адміністрації Волк Т.Б. не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №721, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: депутати одноголосно вирішили інформацію начальника фінансового відділу районної державної адміністрації Волк Т.Б. по питанню «Про районний бюджет на 2020 рік» не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Волк Т.Б. відповіла на запитання директора комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради Миронової С.В., начальника відділу культури і туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Семенова С.М. окремі пояснення по даному питанню надавав голова районної ради Мазуренко М.П.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №722, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

ПРОТОКОЛЬНО: депутати одноголосно взяли до відома інформацію начальника фінансового відділу районної державної адміністрації Волк Т.Б. «Про Прогнозні показники районного бюджету на 2021 – 2022 бюджетні роки».

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2020 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №723, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2020 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №724, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади місцевими засобами масової інформації у 2020 році».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №725, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Чернявської О.І. по питанню «Про Програму «Порядок пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників Коропського району на 2020 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №726, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Чернявської О.І. по питанню «Про Програму по забезпеченню безкоштовним гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району з числа дітей 1-4 класів та дітей шкільного віку, батьки яких мобілізовані до зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, та демобілізовані із зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, дітей із сімей переселенців з тимчасово окупованої території України та зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, дітей, які потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами на 2020 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №727, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

    У роботі пленарного засідання беруть участь 19 депутатів

 1. СЛУХАЛИ: інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради Миронової С.В. по питанню «Про районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради на 2020 рік».

    Окремі пояснення по даному питанню надавав голова районної ради Мазуренко М.П.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №728, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради Миронової С.В. по питанню «Про районну Програму «Забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну на 2020 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №729, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради Сємаки М.С. по питанню «Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради на 2020 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №730, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: депутати одноголосно вирішили інформацію начальника відділу культури і туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Семенова С.М. по питанню «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у Коропському районі на 2020 рік» не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до начальника відділу культури і туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Семенова С.М. не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 731, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: депутати одноголосно вирішили інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. по питанню «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації на 2020 рік» не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 732, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: депутати одноголосно вирішили інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. по питанню «Про Програму з відшкодування витрат організаціям-постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, що загинули, зникли безвісти при виконанні військового обов’язку, які проживають на території Коропського району, на 2020 рік» не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 733, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: депутати одноголосно вирішили інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. по питанню «Про районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2020 рік» не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 734, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: депутати одноголосно вирішили інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. по питанню «Про Програму надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян на 2020 рік» не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 735, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: депутати одноголосно вирішили інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. по питанню «Про Програму по відшкодуванню витрат організаціям-постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та виплаті готівки особам з інвалідністю по зору І та ІІ гр., що проживають в районі на 2020-2025 роки» не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В. не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 736, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 89 від 18 березня 2016 року «Про районну Програму забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 737, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури Авдієнка Я.В. по питанню «Про результати діяльності Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 738, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про приведення окремих рішень районної ради у відповідність до нормативно-правових актів».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 739, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 740, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 741, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про план роботи районної ради на 2020 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 742, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про хід виконання доручень, даних виборцями депутатам районної ради у 2019 році».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 743, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про проведення звітів депутатів районної ради у 2020 році».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №744, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

    По питанню «Різне»:

    депутати взяли до відома:

 • відповідь Міністерства охорони здоров’я України на Звернення до Прем’єр-міністра України О.В.Гончарука, Міністра охорони здоров’я України З.С.Скалецької, народного депутата України М.С.Зуєва щодо фінансової забезпеченості медичної галузі району;
 • відповідь Міністерства фінансів України (за дорученням Кабінету Міністрів України) на Звернення щодо фінансування бюджетної сфери;
 • лист-відповідь правління «Райффайзен Банку «Аваль» на лист голови районної ради, щодо демонтажу банкомата.

Голова районної ради                                                                  М.П. Мазуренко