Офіційний сайт Коропської районної ради » Протокол пленарного засідання сорок третьої сесії Коропської районної ради сьомого скликання

пленарного засідання сорок третьої сесії Коропської районної ради

сьомого скликання 20 березня 2020 року

11.00 година

зал засідань районної ради

Засідання веде голова районної ради Мазуренко М.П.

До районної ради обрано 27 депутатів. У роботі пленарного засідання взяли участь 15 депутатів. Відсутні 12 депутатів.

(Список реєстрації присутніх на пленарному засіданні сесії депутатів додається).

У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Жук В.М.

Запрошені на засідання: начальник фінансового відділу районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації.

Підрахунок голосів при голосуванні по питаннях порядку денного пленарного засідання сесії, за дорученням голови районної ради Мазуренка М.П., проводили депутати Рожок Н.В., від фракції Політичної партії «Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина» та Поладін Л.М., від фракції «Радикальної партії Олега Ляшка».

Президія пленарного засідання сесії:

Мазуренко М.П., голова районної ради;

Жук В.М., голова районної державної адміністрації;

Романченко О.А., заступник голови районної ради.

Депутати одноголосно затвердили порядок денний пленарного засідання сесії.

Порядок денний пленарного засідання сесії :

Депутати одноголосно затвердили Регламент пленарного засідання сесії.

Регламент пленарного сесії :

• для розгляду питання – до 20 хвилин;
  • по питанню «Різне» – до 3 хвилин одному виступаючому, загальний час для розгляду питання «Різне» визначити до 15 хвилин;
  • перерву у роботі пленарного засідання сесії не робити.

Голова районної ради Мазуренко М.П., поздоровив депутата районної ради Перепадю В.О., з ювілейним Днем народження та вручив йому Вітальну адресу.

Депутати одноголосно вирішили приймати рішення ради без прийняття проекту рішення за основу, у разі відсутності заперечень депутатів.

СЛУХАЛИ: інформацію начальника фінансового відділу районної державної адміністрації Волк Т.Б. по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №722 від 22 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік».

ВИСТУПИЛИ: депутат районної ради Колодко М.В.

Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №764, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

На пленарному засіданні сесії районної ради виступив голова районної державної адміністрації Жук В.М.

По питанню «Різне»:

• голова районної ради Мазуренко М.П., інформував присутніх депутатів про обов’язок електронного декларування доходів за 2019 рік та про використання коштів визначених районною радою на виконання депутатських повноважень;
  • виступив депутат районної ради Колодко М.В.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко