Протокол пленарного засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

Протокол

пленарного засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

28 лютого 2017 року

11 година

зал засідань районної ради

    Засідання веде голова районної ради Мазуренко М.П.

    До районної ради обрані 25 депутатів. У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 19 депутатів. Відсутні 6 депутатів.

   (Список реєстрації присутніх на пленарному засіданні сесії депутатів додається).

    У роботі пленарного засідання сесії районної ради взяли участь: виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Саволєй В.П., депутат обласної ради Селянський В.М., голова районної виборчої комісії, Богуславець В.О.

     Запрошені на засідання: начальники відділів районної ради, начальники управлінь, відділів, завідуючі секторами районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, виконуючі обов’язки старост, керівники підприємств, організацій, установ які не є депутатами районної ради, представники учнівського самоврядування, представники громадськості району, окремі особи, зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

     Підрахунок голосів при голосуванні по питаннях порядку денного пленарного засідання сесії, за дорученням голови районної ради Мазуренка М.П.,  проводили депутати Перепадя В.О.,  від фракції «Радикальної партії Олега Ляшка», та Лабадин Р.М., від фракції «Аграрної партії України».

Президія пленарного засідання сесії:

Мазуренко М.П., голова районної ради;

Дворецький В.М., заступник голови районної ради;

Саволєй В.П., виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації;

Селянський В.М., депутат обласної ради

     Депутати одноголосно  в к л ю ч и л и  до порядку денного пленарного засідання питання:

на пропозицію голови районної ради:

 • Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища;
 • Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації;
 • Про Звернення депутатів Коропської районної ради щодо збереження профілю Коропської районної лікарні;
 • Про Звернення депутатів Коропської районної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про повернення пільгового тарифу на зовнішнє освітлення в межах зон доби;

на пропозицію районної державної адміністрації, за погодженням з президією районної ради та постійними комісіями районної ради:

 • Про виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету

та запит депутата Лабадин Р.М., щодо функціонування автобусного сполучення за маршрутом «Атюша Рождественське-Короп».

 

Порядок денний

п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання  28 лютого 2017 року

 1. Про визнання повноважень депутатів районної ради сьомого скликання
 2. Про звіт в.о. голови районної державної адміністрації за 2016 рік.
 3. Про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік.
 4. Про звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2016 рік.
 5. Про виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету.
 6. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №226 «Про районний бюджет на 2017 рік».
 7. Про звіт директора комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради про виконання фінансового плану за підсумками 2016 року.
 8. Про звіт начальника комунального підприємства районної ради «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» про виконання фінансового плану за підсумками 2016 року.
 9. Про звіт директора Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» про виконання фінансового плану за підсумками 2016 року.
 10. Про звіт технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради за 2016 рік.
 11. Про списання позики.
 12. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.
 13. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища.
 14. Про внесення змін до рішення районної ради № 51 від 30 грудня 2015 року «Про утворення органу приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району та затвердження Положення про орган приватизації майна».
 15. Про внесення змін до рішення районної ради №52 від 30 грудня 2015 року «Про утворення конкурсної комісії по відбору кандидатів на посади керівників комунальних підприємств районної ради та затвердження Положення про проведення конкурсу».
 16. Про внесення змін до рішення районної ради №188 від 20 вересня 2016 року «Про затвердження складу тендерного комітету виконавчого апарату районної ради та Положення про тендерний комітет виконавчого апарату районної ради».
 17. Про депутатський запит депутата районної ради Лабадин Р.М. щодо функціонування автобусного сполучення за маршрутом «Атюша Рождественське-Короп».
 18. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності, загальною площею 20,0000 гектара, розташованої на території Поліської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 19. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності, загальною площею 55,0000 гектара, розташованої на території Поліської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 20. Про Звернення депутатів Коропської районної ради щодо збереження профілю Коропської районної лікарні.
 21. Про Звернення депутатів Коропської районної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про повернення пільгового тарифу на зовнішнє освітлення в межах зон доби.

   Різне.

   Депутати одноголосно затвердили регламент пленарного засідання.

Регламент

п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 28 лютого 2017 року.

 1. Для розгляду другого питання – до 40 хвилин.
 2. Для розгляду третього, шостого-десятого питань – до 10 хвилин кожне.
 3. Для розгляду інших питань – до 7 хвилин кожне.
 4. Перерву в роботі сесії робити через кожні 2 години на 15 хвилин,

    По питанню «Різне» – не більше 3 хвилин одному виступаючому, загальний час на розгляд в питанні «Різне» – до 15 хвилин.

    Голова районної ради Мазуренко М.П., виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Саволєй В.П., вручили Вітальні адреси депутатам Головешку І.О., і Нікитенку І.В., з нагоди ювілеїв та привітали начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації Семенова С.М. з Днем народження.

    Голова районної ради Мазуренко М.П., виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Саволєй В.П., вручили призи переможцям сімнадцятих спортивних ігор Коропщини:

за 1 місце Коропській загальноосвітній школі;

за 2 місце Черешеньський загальноосвітній навчальний заклад з поглибленим вивченням окремих предметів;

за  3 місце Понорницькій селищній раді,

    та призи переможцям районної спартакіади школярів:

у першій групі – Коропській загальноосвітній школі;

у другій групі – Карильській загальноосвітній школі.

    На пропозицію голови районної ради Мазуренка М.П. депутати одноголосно вирішили, відповідно до пункту 3 статті 35 Регламенту районної ради сьомого скликання, проекти рішень приймати як рішення ради без прийняття за основу за відсутності заперечень у депутатів.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної виборчої комісії, Богуславец В.О., по питанню «Про визнання повноважень депутатів районної ради сьомого скликання».

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 260, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

     До районної ради обрані 27 депутатів. У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 21 депутат.

 1. СЛУХАЛИ: звіт в.о. голови районної державної адміністрації Саволєй В.П., за 2016 рік.

     Виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Саволєй В.П., відповіла на запитання Понорницького селищного голови Васильця П.О.

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 261, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С., по питанню «Про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 262, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2016 рік».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 263, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С., по питанню: «Про виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету».

     Депутати, одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 264, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С., по питанню: «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №226 «Про районний бюджет на 2017 рік».

    ВИСТУПИЛИ: депутати районної ради Дворецький В.М., Колодко М.В., запрошені на засідання: Коропський селищний голова Журавель В.І., Понорницький селищний голова Василець П.О., Сохачівський сільський голова Гладиш М.О., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації Лаврик О.Г.

    Депутати, більшістю голосів прийняли проект рішення за основу. «Проти» голосував 1 депутат, утримався – 1 депутат.

    Депутати, поіменним голосуванням, більшістю голосів прийняли рішення №265, яке додається. «Проти» голосували 2 депутати, утримались – 3 депутати. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про звіт директора комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради про виконання фінансового плану за підсумками 2016 року» депутати одноголосно вирішили звіт директора комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради Мальцевої О.О., не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

    Запитань до директора комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради Мальцевої О.О., не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 266, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про звіт начальника комунального підприємства районної ради «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» про виконання фінансового плану за підсумками 2016 року» депутати одноголосно вирішили звіт начальника комунального підприємства районної ради «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Федяя Ю.М., не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь»

     Запитань до начальника комунального підприємства районної ради «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Федяя Ю.М., не надійшло.

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 267, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про звіт директора Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» про виконання фінансового плану за підсумками 2016 року» депутати одноголосно вирішили звіт директора Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» Мальцева В.Ф., не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь»

     Запитань до директора Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» Мальцева В.Ф., не надійшло.

    Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 268, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: питання «Звіт технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради Жука В.М., за 2016 рік».

      По цьому питанню інформував голова районної ради Мазуренко М.П.

     Технічний директор комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради Жук В.М., відповів на запитання заступника голови районної ради Дворецького В.М.

     ВИСТУПИЛИ: депутати районної ради Головешко І.О., Дворецький В.М., запрошений на засідання Коропський селищний голова Журавель В.І.

     Депутати, одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Депутати, одноголосно прийняли доповнення до проекту рішення внесене президією районної ради.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 269, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про списання позики».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 270, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 271, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 272, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню Про внесення змін до рішення районної ради № 51 від 30 грудня 2015 року «Про утворення органу приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району та затвердження Положення про орган приватизації майна».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 273, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №52 від 30 грудня 2015 року «Про утворення конкурсної комісії по відбору кандидатів на посади керівників комунальних підприємств районної ради та затвердження Положення про проведення конкурсу».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 274, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №188 від 20 вересня 2016 року «Про затвердження складу тендерного комітету виконавчого апарату районної ради та Положення про тендерний комітет виконавчого апарату районної ради».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 275, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про депутатський запит депутата районної ради Лабадин Р.М. щодо функціонування автобусного сполучення за маршрутом «Атюша Рождественське-Короп».

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 276, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності, загальною площею 20,0000 гектара, розташованої на території Поліської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 277, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності, загальною площею 55,0000 гектара, розташованої на території Поліської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

    Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 278, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про Звернення депутатів Коропської районної ради щодо збереження профілю Коропської районної лікарні».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 279, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П., по питанню «Про Звернення депутатів Коропської районної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про повернення пільгового тарифу на зовнішнє освітлення в межах зон доби».

     Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення № 280, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

      По питанню «Різне» голова районної ради Мазуренко М.П., інформував

 • про Звернення народних депутатів України Оксани Сироїд та Олега Березюка про небезпеку для держави реалізації схваленої Урядом Концепції Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України та затвердження Плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також про ініціативи Фракції «Об’єднання САМОПОМІЧ»;
 • про необхідність електронного декларування доходів посадовими особами місцевого самоврядування та державними службовцями, виступили депутати Колодко М.В., Романченко О.А.

     Депутат обласної ради Селянський В.М., прозвітував про свою роботу.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко