Протокол пленарного засідання другої сесії районної ради сьомого скликання

Протокол

пленарного засідання другої сесії районної ради сьомого скликання

23 грудня 2015 року

 

11 година

зал засідань районної ради

 

      Пленарне засідання сесії веде голова районної ради Мазуренко М.П.

    До районної ради обрано 27 депутатів. У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 25 депутатів. Відсутні 2 депутатів.

(списки присутніх та відсутніх депутатів додаються).

    Запрошені на засідання: голова районної державної адміністрації, начальники відділів районної ради, начальники управлінь, відділів, завідуючі секторами районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, керівники підприємств, організацій, установ, керівники політичних партій, які не є депутатами районної ради, представники учнівського самоврядування, окремі особи, зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

(список присутніх запрошених осіб додається).

     У роботі пленарного засідання сесії районної ради бере участь Селянський В.М. – депутат обласної ради.

   Підрахунок голосів при голосуванні по питаннях порядку денного пленарного засідання сесії, за дорученням голови районної ради Мазуренка М.П., проводили депутати Рожок Н.В., від політичної партії ВО «Батьківщина», та Нікитенко І.В., від політичної партії «Наш край».

 

Президія пленарного засідання сесії:

Мазуренко М.П.    –  голова районної ради;

Куніцин В.М.         –  голова районної державної адміністрації;

Дворецький В.М. –  заступник голови районної ради;

Селянський В.М. – депутат обласної ради

     Депутати одноголосно   в и к л ю ч и л и   з порядку денного пленарного засідання питання «Про Програму фінансової підтримки діяльності радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення» на 2016 рік».

      Депутати одноголосно   в к л ю ч и л и   до порядку денного пленарного засідання питання:

 • «Про перейменування села Пролетарське Коропського району Чернігівської області»;
 • «Про перейменування села Червона Поляна Коропського району Чернігівської області».

     Депутати одноголосно затвердили порядок денний в цілому та регламент роботи пленарного засідання сесії районної ради.

     Голова районної ради Мазуренко М.П. та заступник голови районної ради Дворецький В.М. вручили посвідчення та значки депутатам районної ради, сільським та селищним головам.

   Голова районної ради Мазуренко М.П. та голова районної державної адміністрації Куніцин В.М. вручили Вітальні адреси з нагоди ювілеїв: Благочинному Коропського округу Архімандриту Миколаю (Путрі), Пролетарському сільському голові Євтушенко О.М., начальнику вантажно-пасажирської залізничної станції Конотопської дирекції Південно-західної залізниці «Короп» Самусю В.Є., привітали з днем народження депутата районної ради Колешню Н.Ф.

   Голова районної ради Мазуренко М.П. оголосив про реєстрацію депутатських фракцій ВО «Батьківщина» та БПП «Солідарність», їх керівників і уповноважених представників у президії районної ради.

Порядок денний пленарного засідання сесії районної ради:

 1. Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2016 рік.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».
 3. Про районний бюджет на 2016 рік.
 4. Про районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2016 рік.
 5. Про районну Програму «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів»  на 2016 – 2020 роки.
 6. Про Програму з відшкодування витрат організаціям-постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, що загинули, зникли безвісти при виконанні військового обов’язку, які проживають на території району, на 2016 рік.
 7. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 червня 2015 року «Про районну комплексну Програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки(перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015 – 2017 роки».
 8. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року «Про Програму по відшкодуванню витрат організаціям – постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та виплати готівки інвалідам по зору І та ІІ груп, що проживають у районі на 2014 – 2019 роки».
 9. Про Програму із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району з числа дітей 1- 4 класів, дітей, батьки яких мобілізовані до лав Збройних Сил України та перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, на 2016 рік.
 10. Про Програму «Порядок пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників району на 2016 рік».
 11. Про Програму по рекламуванню військової служби за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих військових навчальних закладів України та проведення призову громадян на строкову військову службу на 2016 рік до Збройних Сил України, Національної Гвардії України, військ Державної спеціальної служби транспорту України , виконання заходів наступних черг мобілізації та підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу.
 12. Про районну Програму підтримки книговидання місцевих авторів на 2016- 2018 роки.
 13. Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2016 рік.
 14. Про Цільову соціальну Програму протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу у Коропському районі на 2015-2018 роки.
 15. Про районну Програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2016 – 2019 роки.
 16. Про Програму місцевих стимулів для медичних працівників Коропського району на 2016-2019 роки.
 17. Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам району на 2016 рік.
 18. Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2016 рік.
 19. Про районну Програму розвитку архівної справи.
 20. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року «Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2015 рік.
 21. Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2016 рік.
 22. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року «Про Програму фінансової підтримки діяльності радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення» на 2015 рік.
 23. Про районну Програму розвитку комунального друкованого засобу масової інформації «Нові горизонти» «Мала преса» на 2016 рік.
 24. Про членство в районній Асоціації місцевих рад.
 25. Про Регламент районної ради сьомого скликання.
 26. Про обрання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.
 27. Про обрання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.
 28. Про обрання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища.
 29. Про утворення президії районної ради.
 30. Про делегування повноважень районній державній адміністрації.
 31. Про надання права голові районної ради звертатись до суду.
 32. Про уповноваження голови районної ради видавати довіреності та підписувати договори.
 33. Про фінансовий план Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» на 2016 рік.
 34. Про умови відпуску лісопродукції Коропським спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Агролісгосп» на 2016 рік.
 35. Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
 36. Про Перелік об’єктів, визначених до приватизації у 2016 році.
 37. Про перейменування села Пролетарське Коропського району Чернігівської області.
 38. Про перейменування села Червона Поляна Коропського району Чернігівської області.
 39. Різне.

Регламент пленарного засідання сесії районної ради:

 1. Для інформації по першому питанню – до 15 хвилин.
 2. Для розгляду інших питань – до 7 хв. кожне
 3. Перерву в роботі сесії робити через кожні 2 години на 15 хвилин, за вимогою депутатів – представників від партійних організацій для проведення консультацій – до 10 хвилин, але не більше двох разів за пленарне засідання за вимогою однієї партії.
 1. СЛУХАЛИ: інформацію Дудко В.М., начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, по питанню «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2016 рік».

     ВИСТУПИЛИ: депутат районної ради Головешко І.О.

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №11, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Басанець Н.С., начальника фінансового управління районної державної адміністрації, по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».

    ВИСТУПИЛИ: депутати районної ради Демиденко П.М., Четверик К.В. та запрошена на засідання заступник начальника відділу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Коропському районі Кулик Н.О.

   Басанець Н.С., начальник фінансового управління районної державної адміністрації, надала окремі пояснення.

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №12, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Басанець Н.С., начальника фінансового управління районної державної адміністрації, по питанню «Про районний бюджет на 2016 рік».

     ВИСТУПИЛИ: депутати районної ради Четверик К.В та Колодко М.В.

    Басанець Н.С., начальник фінансового управління районної державної адміністрації, та Куніцин В.М., голова районної державної адміністрації, надали окремі пояснення.

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №13, яке додається.

   Протокольно: депутати одноголосно взяли до відома інформацію Басанець Н.С., начальника фінансового управління районної державної адміністрації, про Прогнозні показники районного бюджету на 2017– 2018 роки.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2016 рік».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №14, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про районну Програму «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів»  на 2016 – 2020 роки».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №15, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Програму з відшкодування витрат організаціям-постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, що загинули, зникли безвісти при виконанні військового обов’язку, які проживають на території району, на 2016 рік».

    Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №16, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 червня 2015 року «Про районну комплексну Програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки(перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015 – 2017 роки».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №17, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року «Про Програму по відшкодуванню витрат організаціям – постачальникам за надані житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та виплати готівки інвалідам по зору І та ІІ груп, що проживають у районі на 2014 – 2019 роки».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №18, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Програму із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району з числа дітей 1- 4 класів, дітей, батьки яких мобілізовані до лав Збройних Сил України та перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, на 2016 рік».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №19, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Програму «Порядок пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників району на 2016 рік».

     ВИСТУПИЛИ: депутат районної ради Рожок Н.В.

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №20, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Програму по рекламуванню військової служби за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих військових навчальних закладів України та проведення призову громадян на строкову військову службу на 2016 рік до Збройних Сил України, Національної Гвардії України, військ Державної спеціальної служби транспорту України , виконання заходів наступних черг мобілізації та підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №21, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Семенова С.М., начальника відділу культури та туризму районної державної адміністрації, по питанню «Про районну Програму підтримки книговидання місцевих авторів на 2016- 2018 роки».

     ВИСТУПИЛИ: депутат районної ради Колодко М.В.

    Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №22, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Семенова С.М., начальника відділу культури та туризму районної державної адміністрації, по питанню «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2016 рік».

     ВИСТУПИЛИ: депутати районної ради Зикун С.І., Головешко І.О., Колодко М.В.

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №23, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Цільову соціальну Програму протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу у Коропському районі на 2015-2018 роки».

    Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №24, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про районну Програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2016 – 2019 роки».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №25, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Програму місцевих стимулів для медичних працівників Коропського району на 2016-2019 роки».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №26, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам району на 2016 рік».

    Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

   Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №27, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2016 рік».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №28, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про районну Програму розвитку архівної справи».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №29, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року «Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2015 рік».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №30, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2016 рік».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №31, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року «Про Програму фінансової підтримки діяльності радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення» на 2015 рік».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №32, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про районну Програму розвитку комунального друкованого засобу масової інформації «Нові горизонти» «Мала преса» на 2016 рік».

    Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №33, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про членство в районній Асоціації місцевих рад».

    Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення№34, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Регламент районної ради сьомого скликання».

    ВИСТУПИЛИ: депутати районної ради Головешко І.О. та Демиденко П.М. внесли пропозиції щодо кількості членів у складі фракції.

     Окремі пояснення надав голова районної державної адміністрації Куніцин В.М.

     Депутати більшістю голосів прийняли пропозицію депутата районної ради Головешка І.О. Голосували «ЗА» 17 депутатів.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №35, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про обрання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району».

    ВИСТУПИЛИ: депутат районної ради Тягнирядно П.А. вніс пропозицію щодо іншої кандидатури на голову постійної комісії.

     Депутати не підтримали пропозицію.

    Депутати по даному питанню більшістю голосів прийняли рішення №36, яке додається. Голосували «ЗА» 19 депутатів.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про обрання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №37, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про обрання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища».

     Депутати більшістю голосів прийняли проект рішення за основу. Утримався 1 депутат.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню більшістю голосів прийняли рішення №38, яке додається. Утримався 1 депутат.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про утворення президії районної ради».

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №39, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про делегування повноважень районній державній адміністрації».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №40, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про надання права голові районної ради звертатись до суду».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №41, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про уповноваження голови районної ради видавати довіреності та підписувати договори».

    Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №42, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про фінансовий план Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» на 2016 рік».

    Мальцев В.Ф., директор Коропського СЛП «Агролісгосп», відповів на запитання депутатів районної ради Гейка М.М., Тягнирядна П.А., Четверик К.В.

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №43, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про умови відпуску лісопродукції Коропським спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Агролісгосп» на 2016 рік».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №44, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

    Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №45, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Мазуренка М.П., голови районної ради, по питанню «Про Перелік об’єктів, визначених до приватизації у 2016 році».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №46, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Євтушенко О.М., Пролетарського сільського голови, по питанню «Про перейменування села Пролетарське Коропського району Чернігівської області».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №47, яке додається.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію Гавриленко Л.М., секретаря Оболонської сільської ради, по питанню «Про перейменування села Червона Поляна Коропського району Чернігівської області».

     Депутати одноголосно прийняли проект рішення за основу.

     Змін, доповнень та пропозицій для внесення до проекту рішення від депутатів не надійшло.

     Депутати по даному питанню одноголосно прийняли рішення №48, яке додається.

   На пленарному засіданні виступили депутат обласної ради Селянський В.М. та голова районної державної адміністрації Куніцин В.М.

     По питанню «Різне»  з інформаціями виступили голова районної ради Мазуренко М.П.,  депутати районної ради Колодко М.В. та  Зикун С.І., Червоненський сільський голова Пупій І.Д.

 

 

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко