Протокол пленарного засідання дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання

Протокол

пленарного засідання дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання

22 липня 2016 року

 

11 година

зал засідань районної ради

     Засідання веде заступник голови районної ради Дворецький В.М.

   До районної ради обрано 27 депутатів. У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 20 депутатів. Відсутні 7 депутатів.

(Список реєстрації присутніх на пленарному засіданні сесії депутатів додається).

    На сесію запрошені: заступник голови районної державної адміністрації, начальники відділів районної ради, начальники управлінь, відділів, завідуючих секторами районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, керівники підприємств, організацій, установ, керівники політичних партій, які не є депутатами районної ради, представники учнівського самоврядування, окремі особи, зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

     У роботі пленарного засідання сесії районної ради взяли участь:

     голова районної державної адміністрації Куніцин В.М.

    Депутати обласної ради Мисник М.І., Селянський В.М.

  Підрахунок голосів при голосуванні по питаннях порядку денного пленарного засідання сесії, за дорученням заступника голови районної ради Дворецького В.М., проводили депутати Перепадя В.О., від фракції «Радикальної партії Олега Ляшка», та  Лабадин Р.М., від фракції «Аграрної Партії України».

Президія пленарного засідання сесії:

Дворецький В.М., заступник голови районної ради;

Куніцин В.М., голова районної державної адміністрації;

Мисник М.І., депутат обласної ради;

Селянський В.М., депутат обласної ради.

      Депутати, на пропозицію президії районної ради та постійних комісій районної ради, одноголосно           в к л ю ч и л и   до порядку денного пленарного засідання питання:

    на пропозицію депутата Поладін Л.М., за поданням депутатської фракції «Радикальної партії Олега Ляшка»:

 • «Про Звернення депутатів Коропської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання проблеми із підвищенням тарифів»;

       на пропозицію районної державної адміністрації:

 • «Про внесення змін до рішення районної ради від 02 серпня 2013 року «Про Програму по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у Чернігівській обласній лікарні та проживають у Коропському районі, на 2013-2017 роки»;
 • «Про затвердження Статуту комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради у новій редакції»;

    на пропозицію депутата Дворецького В.М., за поданням начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернігівській області:

 • «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області»;

    на пропозицію постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району, яку від імені постійної комісії вніс депутат Демиденко П.М.:

 • Про внесення змін до рішення районної ради №5 від 24 листопада 2015 року «Про обрання голови районної ради та встановлення умов оплати праці».
 • Про внесення змін до рішення районної ради №6 від 24 листопада 2015 року «Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці заступнику голови районної ради».

       Щодо внесення цих питань виступив голова районної державної адміністрації Куніцин В.М.

      Депутати взяли до відома інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М. про те, що у зв’язку з відкликанням зняте з розгляду сесією питання «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (пасовища) загальною площею 98,0425 гектара, яку планується передати в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту)».

      Депутати одноголосно затвердили регламент пленарного засідання сесії районної ради.

Порядок денний пленарного засідання дев’ятої сесії районної ради

сьомого скликання 22 липня 2016 року:

 1. Про внесення змін до рішення районної ради №13 від 23 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».
 2. Про районну Програму «Шкільний автобус» на 2016 рік.
 3. Про Програму із забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району на 2016 рік.
 4. Про внесення змін до рішення районної ради №23 від 23 грудня 2015 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у Коропському районі на 2016 рік».
 5. Про внесення змін до рішення районної ради №27 від 23 грудня 2015 року «Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2016 рік».
 6. Про внесення змін до рішення районної ради №28 від 23 грудня 2015 року «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2016 рік».
 7. Про внесення змін до рішення районної ради №66 від 29 січня 2016 року «Про Програму фінансової підтримки діяльності радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення» на 2016 рік».
 8. Про внесення змін до рішення районної ради від 02 серпня 2013 року «Про Програму по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у Чернігівській обласній лікарні та проживають у Коропському районі, на 2013-2017 роки».
 9. Про затвердження Статуту комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради у новій редакції.
 10. Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області.
 11. Про Звернення депутатів Коропської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання проблеми із підвищенням тарифів.
 12. Про внесення змін до рішення районної ради №5 від 24 листопада 2015 року «Про обрання голови районної ради та встановлення умов оплати праці».
 13. Про внесення змін до рішення районної ради №6 від 24 листопада 2015 року «Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці заступнику голови районної ради».
 14. Про виконання рішень районної ради.

    Різне.

Регламент пленарного засідання дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання 22 липня 2016 року

 1. Для розгляду першого питання – до 20 хвилин.
 2. Для розгляду другого, третього питань – до 7 хвилин кожне.
 3. Для розгляду інших питань – до 5 хвилин кожне.
 4. По питанню «Різне» – не більше 3 хвилин одному виступаючому, загальний час на розгляд в питанні «Різне» – до 15 хвилин.

      На пропозицію заступника голови районної ради Дворецького В.М. депутати одноголосно вирішили, відповідно до пункту 3 статті 35 Регламенту районної ради сьомого скликання, проекти рішень приймати як рішення ради без прийняття за основу за відсутності заперечень у депутатів.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Басанець Н.С., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 13 від 23 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №155, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Курбанова О.М., по питанню «Про районну Програму «Шкільний автобус» на 2016 рік».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №156, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Курбанова О.М., по питанню «Про Програму із забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району на 2016 рік».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №157, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 

 1. СЛУХАЛИ: по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №23 від 23 грудня 2015 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв та вшанування видатних людей у Коропському районі на 2016 рік» депутати одноголосно вирішили інформацію головного спеціаліста відділу культури і туризму районної державної адміністрації Величко Т.М. не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

      Запитань до головного спеціаліста відділу культури і туризму районної державної адміністрації Величко Т.М. не надійшло.

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №158, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №27 від 23 грудня 2015 року «Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2016 рік».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №159, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №28 від 23 грудня 2015 року «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2016 рік».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №160, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №66 від 29 січня 2016 року «Про Програму фінансової підтримки діяльності радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення» на 2016 рік».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №161, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Колодка М.В., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 02 серпня 2013 року «Про Програму по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у Чернігівській обласній лікарні та проживають у Коропському районі, на 2013-2017 роки».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №162, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про затвердження Статуту комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради у новій редакції».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №163, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області».

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

    Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №164, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про Звернення депутатів Коропської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання проблеми із підвищенням тарифів».

       В ході розгляду депутати змінили проект тексту Звернення.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №165, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №5 від 24 листопада 2015 року «Про обрання голови районної ради та встановлення умов оплати праці».

    ВИСТУПИЛИ: депутат районної ради: Демиденко П.М., голова районної державної адміністрації Куніцин В.М.

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

   Депутати, поіменним голосуванням, більшістю голосів прийняли рішення №166, яке додається. Утримались при голосуванні 4 депутати. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №6 від 24 листопада 2015 року «Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці заступнику голови районної ради».

      Заступник голови районної ради Дворецький В.М. оголосив про конфлікт інтересів, що виникає у нього при розгляді цього питання та про те, що не братиме участь у голосуванні при прийнятті рішення.

      Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

      Депутати, поіменним голосуванням, більшістю голосів прийняли рішення №167, яке додається. Не брав участі у голосуванні депутат Дворецький В.М., утримались при голосуванні 4 депутати. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію заступника голови районної ради Дворецького В.М., по питанню «Про виконання рішень районної ради».

       Змін та доповнень до проекту рішення в ході розгляду від депутатів не надійшло.

     Депутати, поіменним голосуванням, одноголосно прийняли рішення №168, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

        По питанню «Різне» з інформацією виступили:

       Депутати районної ради Колодко М.В., Четверик К.В., Бондаренко В.М., заступник голови районної ради Дворецький В.М., голова районної державної адміністрації Куніцин В.М., Понорницький селищний голова Василець П.О.

      ПРОТОКОЛЬНО: заступник голови районної ради Дворецький В.М. дав доручення постійним комісіям районної ради розробити Звернення до народного депутата України Євлахова А.С. з приводу необхідності підвищення заробітної плати державним службовцям-спеціалістам.

Заступник голови районної ради                                                         В.М. Дворецький