Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Протокол пленарного засідання двадцять сьомої сесії Коропської районної ради сьомого скликання

Протокол пленарного засідання двадцять сьомої сесії Коропської районної ради сьомого скликання

Протокол

пленарного засідання двадцять сьомої сесії Коропської районної ради

сьомого скликання 22 червня 2017 року

11.00 година

зал засідань районної ради

    Засідання веде голова районної ради Мазуренко М.П.

    Склад районної ради визначений у кількості 27 депутатів. У роботі пленарного на початку засідання засідання взяли участь 20 депутатів. Відсутні 7 депутатів.

    (Список реєстрації присутніх на пленарному засіданні сесії депутатів додається).

    Запрошені на засідання: виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації, керівник апарату районної державної адміністрації, начальник відділу районної ради, начальники управлінь, відділів, завідуючі секторами районної державної адміністрації, сільські, селищні голови району, керівники комунальних підприємств районної ради, керівники підприємств, організацій, установ, які не є депутатами районної ради, представники учнівського самоврядування, окремі особи, зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

    Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять депутата районної ради, заступника голови районної ради Дворецького В.М.

 

    Підрахунок голосів при голосуванні по питаннях порядку денного пленарного засідання сесії за дорученням голови районної ради проводили депутати Лабадин Р.М., від фракції «Аграрної партії України», і Яцечко Ю.М., від фракції політичної партії «Опозиційний Блок»

Президія пленарного засідання сесії:

Мазуренко М.П., голова районної ради;

Саволєй В.П., виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації;

Селянський В.М., депутат обласної ради.

    Депутати, на пропозицію голови районної ради, одноголосно включили до порядку денного пленарного засідання питання:

 • Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі;
 • Про укладання контракту з директором комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради;
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 2,8272 гектара, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства;
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 7,2947 гектара, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства;
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 35,7338 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства;
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 4,9908 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в суборенду ТОВ «Черешеньки» для ведення фермерського господарства;
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 86,7691 гектара, розташованої на території Райгородоцької сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в суборенду ТОВ «Черешеньки» для ведення фермерського господарства;
 • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 17,5004 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду ФГ «Зоря-МП» для ведення фермерського господарства;
 • Про Звернення районної ради до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дороги Т-25-16 Сосниця-Короп-/М-02/;
 • Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради;
 • Про закріплення депутата районної ради за виборчим округом.

    Депутати одноголосно затвердили порядок денний пленарного засідання сесії районної ради.

Порядок денний пленарного засідання сесії районної ради

 1. Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання.
 2. Про передачу в оренду окремих приміщень.
 3. Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, у комунальну власність Коропської селищної ради. (будинку культури).
 4. Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, у комунальну власність Коропської селищної ради. (автомобіля).
 5. Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі.
 6. Про погодження на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району відділу освіти районної державної адміністрації.
 7. Про норматив відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств районної ради на 2018 рік.
 8. Про внесення змін до плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
 9. Про укладання контракту з директором комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради.
 10. Про внесення змін до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області».
 11. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 49,9999 гектара, розташованої на території Сохачівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянину Рульку Вадиму Олександровичу для ведення фермерського господарства.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 2,8272 гектара, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства.
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 7,2947 гектара, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства.
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 35,7338 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства.
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 4,9908 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в суборенду ТОВ «Черешеньки» для ведення фермерського господарства.
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 86,7691 гектара, розташованої на території Райгородоцької сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в суборенду ТОВ «Черешеньки» для ведення фермерського господарства.
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 17,5004 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду ФГ «Зоря-МП» для ведення фермерського господарства.
 18. Про Звернення районної ради до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дороги Т-25-16 Сосниця-Короп-/М-02/.
 19. Про виконання рішень районної ради.
 20. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.
 21. Про внесення змін до рішення районної ради №77 від 29 січня 2016 року «Про закріплення депутатів районної ради за виборчими округами».
 22. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Старовойта О.П.

    Різне.

    Депутати одноголосно затвердили регламент пленарного засідання сесії.

Регламент пленарного засідання  сесії районної ради

 1. Для розгляду другого, третього, четвертого питань – до 15 хвилин кожне.
 2. Для розгляду інших питань – до 10 хвилин кожне.

    Перерву в роботі сесії робити через кожні 2 години на 15 хвилин,

    По питанню «Різне» – не більше 3 хвилин одному виступаючому, загальний час на розгляд в питанні «Різне» – до 15 хвилин.

    Депутати районної ради Четверик К.В. і Пантюх В.В. від імені депутатів і присутніх поздоровили голову районної ради Мазуренка М.П. з днем народження.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної виборчої комісії Богуславець В.О. по питанню «Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання».

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення № 459, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

    Голова районної ради Мазуренко М.П. привітав депутата районної ради Кулика С.П. з визнанням повноважень.

    У роботі пленарного засідання сесії районної ради беруть участь 21 депутат.

    На пропозицію голови районної ради Мазуренка М.П., відповідно до пункту 3 статті 35 Регламенту районної ради сьомого скликання, депутати одноголосно вирішили проекти рішень приймати як рішення ради без прийняття за основу за відсутності заперечень у депутатів.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про передачу в оренду окремих приміщень».

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №460 , яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника відділу культури та туризму районної державної адміністрації Семенова С.М. по питанню «Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, у комунальну власність Коропської селищної ради. (будинку культури)

ВИСТУПИЛИ : голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району Бондаренко В.М., депутат районної ради Четверик К.В., запрошений на зсідання заступник Коропського селищного голови Кравченко В.А.

    Окремі пояснення надавав голова районної ради Мазуренко М.П.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №461, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, у комунальну власність Коропської селищної ради. (автомобіля).

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №462, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №463, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Чернявської О.І. по питанню «Про погодження на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району відділу освіти районної державної адміністрації».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №464, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про норматив відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств районної ради на 2018 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №465, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про внесення змін до плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №466, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про укладання контракту з директором комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №467, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №468, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

    Депутати одноголосно вирішили по питаннях «Затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, державної власності, розташованих на території Коропського району Чернігівської області (за межами населених пунктів)» заслухати спільну інформацію і обговорення провести спільне.

СЛУХАЛИ: інформацію голови постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища Михалишина В.С. по питаннях «Затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, державної власності, розташованих на території Коропського району Чернігівської області (за межами населених пунктів)».

 1. СЛУХАЛИ: питання «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 49,9999 гектара, розташованої на території Сохачівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянину Рульку Вадиму Олександровичу для ведення фермерського господарства».

ВИСТУПИЛИ : депутат районної ради Рулько В.О. оголосив про конфлікт інтересів, який виникає у нього при розгляді питання. Повідомив, що не братиме участі у голосуванні при прийнятті рішення.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням, більшістю голосів, прийняли рішення №469, яке додається. «Не брав участі у голосуванні» депутат районної ради Рулько В.О. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 2,8272 гектара, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №470, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 7,2947 гектара, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №471, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 35,7338 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №472, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 4,9908 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в суборенду ТОВ «Черешеньки» для ведення фермерського господарства».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №473, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 86,7691 гектара, розташованої на території Райгородоцької сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в суборенду ТОВ «Черешеньки» для ведення фермерського господарства».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №474, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 17,5004 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду ФГ «Зоря-МП» для ведення фермерського господарства.

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №475, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про Звернення районної ради до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дороги Т-25-16 Сосниця-Короп-/М-02/».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №476, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про виконання рішень районної ради».

    Змін та доповнень до проекту рішення від депутатів не надійшло.

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №477, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району»

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №478, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про внесення змін до рішення районної ради №77 від 29 січня 2016 року «Про закріплення депутатів районної ради за виборчими округами».

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №479, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

 1. СЛУХАЛИ: інформацію голови районної ради Мазуренка М.П. по питанню «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради СтаровойтаО.П.»

    Депутати поіменним голосуванням одноголосно прийняли рішення №480, яке додається. Результати поіменного голосування при прийнятті рішення додаються.

    По питанню «Різне» пропозицій для обговорення від депутатів не надійшло.

Голова районної ради                                                                              Мазуренко М.П.