Офіційний сайт Коропської районної ради » “Повір у себе і у тебе повірять інші…”

“Повір у себе і у тебе повірять інші…”

Written by admin on . Posted in ЦСССДМ інформує...

Захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. img_7351

Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

img_7353

Переконатись в цьому мали можливість вихованці Черешенської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих курсів та предметів підчас проведення майстер-класу з петриківського розпису, який був організований Коропським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Коропським районним центром дитячої та юнацької творчості. Адже навчала дітей основам майстерності 16-річна Аліна Давидкевич, яка є дитиною з функціональними обмеженнями, але високим творчим потенціалом та широким світоглядом і непереборним бажанням зайняти свою «особливу» нішу в суспільстві.

img_7350

Не дивлячись на свій юний вік Аліна вправно згуртувала навколо себе учасників майстер-класу, що дало змогу всім бути активними, відвертими, проявити свої творчі здібності та не дивлячись на песимізм щодо власних успіхів, всім вдалось повірити в свої можливості  і створити свої власні шедеври.

img_7358

За  інформацією директора  Коропського районного ЦСССДМ    Оксани Нестеренко

Trackback from your site.