Офіційний сайт Коропської районної ради » Пленарне засідання сорок восьмої сесії районної ради

Пленарне засідання сорок восьмої сесії районної ради

Written by admin on . Posted in Новини

09 жовтня 2020 року відбулись засідання постійних комісій районної ради та пленарне засідання сорок восьмої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів заступник голови районної ради Олександр Романченко.

Депутати прийняли рішення по блоку питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

Одноголосно до комунальної власності Коропської селищної ради безоплатно передані комунальне некомерційне підприємство «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», комунальне підприємство «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення-Короп ФM», комунальне підприємство «Коропське районне бюро технічної інвентаризації».

Після обговорення Коропській громаді переданий Інформаційно-туристичний центр «Космос», на будівлю якого претендувала Понорницька селищна рада. Однак клопотання про це районній раді не було надане.

Об’єкти нерухомості медичних закладів передані до комунальної власності Деснянської, Крисківської, Покошицької, Радичевської, Райгородоцької, Розльотівської, Сохачівської сільських рад.

Прийняті, також рішення щодо бюджету та формування переліку підприємств, які надають соціально-важливі послуги на території Коропського району.

Організаційний відділ Коропської районної ради

Trackback from your site.