Офіційний сайт Коропської районної ради » Пленарне засідання сесії районної ради

Пленарне засідання сесії районної ради

Written by admin on . Posted in Новини

19 вересня 2020 року відбулись засідання постійних комісій районної ради та пленарне засідання сорок сьомої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

Депутати прийняли рішення по блоку питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

Так до комунальної власності Коропської селищної ради, після тривалого обговорення доцільності передачі, передане спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Агролісгосп».

Також, для забезпечення розташування і діяльності територіального центру, передана будівля у с.Нехаївці.

До комунальної власності Понорницької селищної ради депутати передали два піаніно.

Одноголосно затверджений Порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня» та внесені зміни у районну «Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2020 рік» в частині збільшення видатків на фінансування заходів Програми.

Прийняті інші рішення.

Організаційний відділ Коропської районної ради

Trackback from your site.