Офіційний сайт Коропської районної ради » Пленарне засідання сесії районної ради

Пленарне засідання сесії районної ради

Written by admin on . Posted in Новини

17 липня 2020 року відбулись засідання постійних комісій районної ради та пленарне засідання сорок п’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

Депутати прийняли рішення по великому блоку питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, зокрема надали згоду на прийняття та безоплатно прийнятли майна права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

Це медичне обладнання, прилади та матеріали для Нехаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, безоплатно передали у комунальну власність селищної ради майно Коропської школи мистецтв, у комунальну власність Понорницької селищної ради автомобіль САЗ-3705, погодили сисання майна відділу відділу освіти районної державної адміністрації.

Були розглянуті питання організації роботи органів районної ради в тому числі прийняте рішення «Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району», внесені зміни до рішення районної ради «Про утворення органу приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району та затвердження Положення про орган приватизації майна».

Заслухана інформація «Про результати діяльності Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури».

Депутати прийняли Звернення до народного депутата Максима Зуєва і до Державного агентства автомобільних доріг України щодо ремонту доріг у Коропському районі.

Прийняті ряд організаційних рішень.

Організаційний відділ Коропської районної ради

Trackback from your site.