Офіційний сайт Коропської районної ради » Пленарне засідання сесії районної ради

Пленарне засідання сесії районної ради

Written by admin on . Posted in Новини

20 березня 2020 року голова районної ради Михайло Мазуренко провів пленарне засідання сорок третьої, позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Потреба екстреного проведення сесії була викликана запровадженням у державі заходів по протидії поширенню коронавірусу COVID.

Начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Волк інформувала по питанню передбачення коштів для медичних закладів району, які будуть використані для попередження розповсюдження корона вірусу.

На сесії виступили депутат районної ради Микола Колодко, голова районної державної адміністрації Василь Жук.

Засідання сесії проходило із дотриманням заходів санітарно-епідеміологічної безпеки. В умовах карантину доступ на пленарне був обмежений.

Організаційний відділ Коропської районної ради

Trackback from your site.