Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/xf231565/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 618

Warning: Declaration of WarpMenuWalker::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/xf231565/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 618

Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/xf231565/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 618

Warning: Declaration of WarpMenuWalker::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL) in /home/xf231565/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 618

Warning: session_cache_limiter(): Cannot change cache limiter when session is active in /home/xf231565/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/plugins/cforms2/cforms.php on line 79
Офіційний сайт Коропської районної ради » Пленарне засідання сесії районної ради

Пленарне засідання сесії районної ради

20 грудня 2019 року відбулись засідання постійних комісій та пленарне засідання сорок першої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

Депутати прийняли рішення по Звіту голови районної ради, затвердили Програму економічного і соціального розвитку, яку представив виконуючий обовʼязки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

Начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тетяна Волк інформувала про бюджет району на 2020 рік.

Були затверджені чотирнадцять районних Цільових Програм на 2020 рік та внесена зміна до діючої Програми відкодування коштів за ЖКГ інвалідам зору, які представили начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, депутат Микола Колодко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Чернявська, начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Семенов, директор комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня» Стефанія Миронова, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Сємака.

Заслухана інформація керівника Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури Ярослава Авдієнка про підсумки роботи прокуратури за 11 місяців 2020 року, затверджений план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, план роботи районної ради на 2020 рік, ряд інших питань.

Організаційний відділ Коропської районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.