Перлина західної любові і колиски – Львів

Written by admin on . Posted in ЦСССДМ інформує...

Львів – місто надзвичайне, не таке, як усі інші. Хто б сумнівався? Навіть клімат у цьому місті незвичний, загадковий і непередбачуваний. Тут чи не кожен куточок має свій особливий мікроклімат.

Як же не любити таке,  не милуватися гарними пейзажами, історичними панорамами, як сучасного, так і старого міста.

І ось щаслива подія сталася саме в кінці листопада, на славній львівській  землі  організатори тренінгу приймали 16 регіонів  з різних куточків України молодіжних працівників. Наш регіон представляв фахівець із соціальної роботи Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігор Кузьменко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Спеціалізований тренінг проходив за 8-ми модулями. Кожен учасник мав можливість реалізувати себе в  ролі проектанта по написанню молодіжних проектів.  Сам спеціалізований тренінг пройшов дуже цікаво, змістовно і творчо. Всі познайомилися, здружилися, обмінялися контактами та обговорили нагальні питання молодіжної сфери. Завжди приємні хвилини колись закінчуються. Час злетів швидко, всі прощалися із побажаннями приємного подальшого спілкування та зустрічей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За інформацією фахівця із соціальної роботи СССДМ     Ігоря Кузьменка

Trackback from your site.