Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Оголошення

Оголошення

Written by admin on . Posted in Новини

На виконання  доручення голови районної державної адміністрації, при відділенні адресної допомоги Коропського територіального центру (готель «Космос» ліве крило) організовується матеріальний резерв харчових продуктів для надання допомоги сім’ям біженців.

      Діє також пункт прийому одягу та взуття,  бувшого у вжитку (дорослого та дитячого), шкільного приладдя,предметів особистої гігієни, посуду, побутової техніки, миючих засобів, постільної білизни, інших предметів домашнього вжитку.  Зібрані речі буде передано громадянам, які вимушені були залишити власні домівки та переселитися до Коропського району в зв’язку з військовими діями, що відбуваються на сході країни.

      Продукти харчування та інші речі приймаються щоденно з 8 до 17 години, крім суботи та неділі. В разі потреби, доставкою речей займаються працівники територіального центру.

Trackback from your site.