Нові знання та гарний виступ

Written by admin on . Posted in ЦСССДМ інформує...

Гарної та осінньої погоди відбулася спільна  лекційно-тренінгова  робота за участю Коропського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру надання безоплатної правової допомоги та кримінально-виконавчої інспекції.

dscn9056

Саме на базі Рождественської та Атюшівської шкіл з учнівськими та педагогічними колективами було проведено ряд  бесід з питань: надання безоплатної правової допомоги, кримінальної відповідальності серед осіб, які не досягли повнолітнього віку, правової культури особистості, вплив шкідливих і корисних звичок на формування особистості дитини.

DIGITAL CAMERA

Активним, творчим, позитивним виступом виявився учнівський колектив  «Активність» ЗНЗ Атюшівської школа І-ІІІ ступенів ім. Станіслава Ковтуна. Кожен учасник пронизливо та талановито намагався донести слухачам  турботу про власне здоров’я та здоров’я друзів та рідних, пропагували здоровий спосіб життя, недопущення негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі.

DIGITAL CAMERA

Родзинкою виступу була казка на новий лад, що є авторською роботою вчительки Людмили Дедух. Команда «Активність» отримала диплом від районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за якісну підготовку заходу, творчість, винахідливість та артистизм. В свою чергу директори закладів побажали всім присутнім оптимізму, добра та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

dscn9049

За інформацією фахівця із соціальної роботи ЦСССДМ  Ігоря Кузьменка

Trackback from your site.