Офіційний сайт Коропської районної ради » Нарада з сільськими, селищними головами

Нарада з сільськими, селищними головами

Written by admin on . Posted in Новини

Сьогодні відбулася нарада з сільськими, селищними головами по питанню забезпечення координації діяльності місцевих органів влади та правоохоронних органів по недопущенню провокацій з боку злочинних елементів. DSCN1323        Нарада проведена за участю службовців правоохоронних органів району. В результаті проведення були розроблені конкретні заходи щодо організації спільних дій по недопущенню проявів порушень правопорядку, залучення до цієї роботи місцевих активістів. DSCN1322 Участь у нараді взяв заступник голови районної ради Віктор Миколайович Дворецький.

Trackback from your site.