Офіційний сайт Коропської районної ради » «Навчатися щоб жити, жити – щоб навчатися»

«Навчатися щоб жити, жити – щоб навчатися»

Written by admin on . Posted in Територіальний центр соціального обслуговування

Прекрасну пору випускних розпочав «Університет третього віку» Коропського територіального центру.

25 травня 2017 року студенти «Університету третього віку» відвідали мальовничі краєвиди с. Верба Коропського району, познайомилися з історією села, побачили місцеві пам’ятки та відсвяткували випускний.

Початком знайомства був Покровський храм в якому студенти побули на богослужінні. А продовженням стала пам’ятка «Синя криниця». Саме тут відбулося найприємніше – вручення медалей випускників та смачна уха. У виконанні ансамблю «Вербиченька» звучали українські пісні, гуморески та анекдоти. На випускному був присутній голова Вербівської селищної ради Залозний В.В., який розповів цікаві факти з історії становлення села та привітав наших студентів зі святом.

Випускний пройшов яскраво та емоційно.

Завідувач відділення денного перебування            Н. М. Ваніхіна

Trackback from your site.