Офіційний сайт Коропської районної ради » Молодість та досвід крокують пліч-о-пліч

Молодість та досвід крокують пліч-о-пліч

Written by admin on . Posted in Територіальний центр соціального обслуговування

Чудова пора дитинства переплітається зі зрілим віком – віком досвіду.   9 червня 2017 року при відділенні денного перебування Коропського територіального центру завзяті, швидкі, безтурботні школярі та розумні, розсудливі студенти «Університету ІІІ віку» змагалися між собою в інтелектуальному  Брейн – рингу.

Дві команди – школярів – «Ерудити» та «Лілеї» «Університету ІІІ віку» змагалися за першість між собою у знаннях у різних питаннях.

Відкрила рахунок команда «Лілея» і трималася попереду декілька конкурсів, увійшовши в азарт  «Ерудити» вирвали першість і лідирували до кінця змагань. Також активну участь брали і глядачі за що отримали солодощі.

Між конкурсами звучала жива музика у виконанні нашого земляка Максима Сломінського, що звільняло  від роздумів та надихало на нові звершення.

Перемогу отримала команда школярів «Ерудити». Учасники обох команд  були нагороджені цінними призами. Всі присутні на святі були запрошені  до запашного чаю з печивом та цукерками.

Завідувач відділення                                             Н. М. Ваніхіна

Trackback from your site.