Офіційний сайт Коропської районної ради » Майже 75 тисяч працюючих жінок отримали від Фонду допомогу по вагітності та пологах

Written by admin on . Posted in Новини

Під опікою Фонду соціального страхування України – майже 6 мільйонів працюючих жінок. Упродовж першого півріччя 2020 року 74,8 тисяч з них перебували у декретній відпустці і отримали від ФССУ допомогу по вагітності та пологах.

Для них Фонд профінансував майже 8,5 мільйонів днів перебування у відпустці по вагітності та пологах – на це було направлено 2,4 мільярди гривень. Видатки на допомоги по вагітності та пологах зросли на 195,8 млн грн, або 9% порівняно з тим же періодом 2019 року.

Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами.

Нагадаємо, середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах порівняно з минулим роком зріс на 15,8% – з 241,72 гривень до 279,8 гривень.

Пресслужба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

Trackback from your site.