Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Лекція по боротьбі з туберкульозом була проведена для студентів «Університету ІІІ віку»

Лекція по боротьбі з туберкульозом була проведена для студентів «Університету ІІІ віку»

Written by admin on . Posted in Територіальний центр соціального обслуговування

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 16 березня 2017 року в Коропському  територіальному центрі, у відділенні денного перебування відбулася лекція «Туберкульоз: запитання та відповіді».

     До студентів «Університету ІІІ віку» завітали та прочитали лекцію голова Коропської Районної Організації Товариства Червоного Хреста України Онопка Т.М. та медична сестра протитуберкульозного кабінету Никипорець О.М. Вони розповіли присутнім про види туберкульозу, шляхи та симптоми зараження, та найважливіше – профілактику зараження ним. Також Никипорець О.М. наголосила, що туберкульоз виліковний, потрібно тільки вчасно виявити симптоми та звернутися до лікаря, адже від цього залежить не тільки наше життя, а й тих, хто нас оточує. Зараз Україна в стані епідемії туберкульозу, тому флюорографію потрібно проходити обов’язково 1 раз на рік, адже це один з найточніших методів виявлення хвороби. Була озвучена інформація про виявлення хворих на туберкульоз в районі.

     Пізнавальну інформацією «Туберкульоз. Міфи та реальність» надала директор Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Нестеренко О.М..  Оксана Миколаївна наголосила, що свіже повітря – це важлива умова профілактики туберкульозу.

     Прослухану інформацію наші студенти прийняли до уваги та зробили для себе висновки.

 

Завідувач відділення денного перебування          Н. М. Ваніхіна

Trackback from your site.