Офіційний сайт Коропської районної ради » «Золотий пармен» завітав до студентів «Університету третього віку»

«Золотий пармен» завітав до студентів «Університету третього віку»

Written by admin on . Posted in Територіальний центр соціального обслуговування

30 березня 2017 року до відділення денного перебування Коропського територіального центру завітала в гості представник фермерського садівничого господарства «Золотий пармен»  Мисник Галина Андріївна.

Як розповіла, для наших студентів-пенсіонерів, Галина Андріївна, підприємство виготовляє соки прямого віджиму, серед яких: яблучний, яблучно-морквяний, яблучно-гарбузовий, яблучно-чорносмородиновий, яблучно-буряковий  та березово-яблучний, без додавання цукру, води, консервантів і ароматизаторів.

Розливається сік у зручну герметичну асептичну упаковку Bag-in-Box, що дає змогу зберігати його ще місяць після відкриття. Натуральні соки  особливо рекомендуються дітям, вагітним жінкам, людям на дієті, та всім, хто веде  здоровий і активний спосіб життя.

Студенти «Університету третього віку» мали змогу подивитися фільми про роботу підприємства, а також скуштувати натуральні соки, які представила Галина Андріївна, за що були дуже вдячні.

Завідувач відділення соціально-побутової адаптації         Н. М. Ваніхіна

Trackback from your site.