Офіційний сайт Коропської районної ради » Звернення Коропської районної ради щодо ремонту доріг у районі

Звернення Коропської районної ради щодо ремонту доріг у районі

Written by admin on . Posted in Новини

Народному депутату України М.С. Зуєву

Голові Державного агентства автомобільних доріг України

О.М. Кубракову

Шановний Максиме Сергійовичу !

Шановний Олександре Миколайовичу !

Питання якості доріг суттєво впливає як на можливість проїзду та безпеку учасників дорожнього руху, так і на стан та перспективи розвитку економіки відповідних територій, надання якісних соціальних послуг, доступність освіти та медицини.

Тотальна недофінансованість дорожньої галузі за рахунок обмеженого фінансування з державною бюджету та відсутність можливості співфінансування ремонтних робіт на автодорогах загального користування з місцевих бюджетів, рух великовагових вантажівок (при законодавчих прогалинах з питань його регулювання) призвели до катастрофічного руйнування більшості автомобільних доріг у Коропському районі.

Особливе занепокоєння викликає стан регіональної дороги державного значення Р-82 Сосниця-Короп-(М-02), доріг територіального значення загального користування Т-25-03 Вільне-Кролевець (ділянка дороги Лукнів – Вільне), Т-25-17 Короп – Нехаївка – Шабалинів (ділянка дороги Короп – Нехаївка), Т-25-19 Холми – Авдіївка – Оболоння (ділянка дороги Понорниця – Оболоння), Т-25-39 (Н-27) Покошичі – Мезин – Курилівка, що перебувають на балансовому обліку Служби автомобільних доріг у Чернігівській області. Ці дороги мають важливе соціальне значення для району, але їх незадовільний стан ускладнює, а місцями унеможливлює проїзд транспортних засобів. Вказані дороги мають значні дефекти, зруйноване і дуже пошкоджене покриття, спостерігається ямковість.

Враховуючи соціальну значимість порушеного питання, сподіваємося на Вашу підтримку та сприяння щодо виконання робіт з ремонту названих доріг.

Звернення прийняте на сорок п’ятій сесії Коропської районної ради сьомого скликання Чернігівської області 17 липня 2020 року.

З повагою

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

Trackback from your site.