Засідання президії районної ради

Written by admin on . Posted in Новини

20 травня 2020 року голова районної ради Михайло Мазуренко провів засідання президії районної ради. У зв’язку з карантинними обмеженнями засідання пройшло з дотримання заходів особистої безпеки.

Члени президії узгодили питання чергової сорок четвертої сесії районної ради. Рекомендовані до затвердження бюджетня питання,  питання внесення змін до районної цільової програми. Президія погодила передачу майна спільної власності територіальних громад району та земельної ділянки до комунальної власності Понорницької селищної ради. Рекомендувала продовжити трудові угоди з керівниками комунальних підприємств Оксаною Горбач і Юрієм Федяем,  прийняла ряд рекомендацій з питань планування регуляторної діяльності та інші питання організації роботи районної ради.

Організаційний відділ Коропської районної ради

Trackback from your site.