Офіційний сайт Коропської районної ради » Загальні збори громадян у Жовтневій сільській раді

Загальні збори громадян у Жовтневій сільській раді

Written by admin on . Posted in Новини

Сьогодні відбулись загальні збори громадян Жовтневої сільської ради, участь у яких взяв голова районної ради Михайло Павлович Мазуренко та заступник голови районної ради Віктор Миколайович Дворецький. DSCN3112

Як звітутав на “сході” сільський голова Анатолій Миколайович Гейко, ситуація в громаді стабільна. Ряд поточних проблем громада взмозі вирішити.

На поточний рік присутні на “сході” визначили ряд завдань. Це продовження робіт по влаштуванню вуличного освітлення. Як відомо, сільська рада, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі проектів програм розвитку місцевого самоврядування, виграла гранд на облаштування вуличного освітлення. Кошти співучасті громади були використані, а коштів гранту, на жаль, не отримано ні копійки, що звісно створило труднощі.

DSCN3108

Завданням визначено догляд за дорогами комунальної власності, як і в усіх громадах потребує покращення санітарний стан населеного пункту, в тому числі облаштування кладовища.

Громадяни підняли питання щодо отримання у комунальну власність сільської ради приміщення бувшої контори агропідприємства.

У своєму виступі голова районної ради Михайло Павлович Мазуренко наголосив, що проблеми району і Жовтневої громади як його складової можна вирішити тільки спільними зусиллями.

DSCN3114

Затверджені суми добровільних внесків до цільових фондів. Кошти цільових фондів передбачаються використати на пожежну охорону та благоустрій населених пунктів сільської ради.

Приємно те, що у наш складний час у селі досить ефективно працює будинок культури, працівники якого перед загальними зборами влаштували невеликий концерт для присутніх.

Trackback from your site.