Офіційний сайт Коропської районної ради » Спекотного серпневого дня

Спекотного серпневого дня

Written by admin on . Posted in Новини

народні обранці Коропщини прибули до залу засідань районної ради, щоб прийняти участь у роботі 27-ї сесії районної ради шостого скликання, яке проводив голова районної ради Михайло Павлович Мазуренко. IMG_4682

На розгляд пленарного засідання виносилося 28 питань, які були одноголосно затверджені у порядку денному.

Розпочали з приємного. Голова районної ради Михайло Павлович Мазуренко оголосив переможців та призерів у конкурсі “Краща сільська рада” згідно Програми Місцевого самоврядування. Трійка кращих з чисельністю населення до 600 жителів: Городище, Вільне, Райгородок. У іншій категорії призові місця зайняли Понорниця, Криски та Верба.

IMG_4711       IMG_4709

Голова районної державної адміністрації Анатолій Іванович Мілюков вручив Подяку технічному директору радіоорганізації “Коропське районне радіомовлення” Жуку Василю Миколайовичу.

IMG_4723

Після цього перейшли до розгляду питань порядку денного пленарного засідання сесії.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Вікторович Дроздов доповідав щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік за підсумками І півріччя.

IMG_4729

По блоку бюджетних питань заслухали інформацію Наталії Сергіївни Басанець – начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Директор комунального підприємства “Інформаційно-туристичний центр “Космос” Віта Юріївна Шут доповідала стосовно виконаної роботи по заходах Програми розвитку туристичної галузі Коропського району.

IMG_4763

Про стабільність епізоотичного стану Коропщини і необхідності його підтримувати повідомив Микола Кузьмич Максименко – начальник Управління ветеринарної медицини у Коропському районі.

DSC_0039

Також були внесені зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Коропського району та Програми “Цукровий діабет”.

Одноголосно затвердили фінансові плани комунальних підприємств районної ради.

Про свою діяльність звітували голови постійних комісій: з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту (голова комісії Іван Олексійович Головешко) та з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища (голова комісії Віктор Володимирович Пантюх).

DSC_0134      DSC_0152

Заслухали інформацію про виконання депутатських запитів, які ініціювали депутати районної ради Володимир Миколайович Куніцин та Володимир Михайлович Темнюк на минулому засіданні.

Бурхливо обговорювали звернення народних депутатів України М.В. Опанащенка та І.О. Рибакова, оскільки і на засіданнях постійних комісій районної ради по даному питанню не дійшли до спільної думки.

По питанню “Різне”, рішення по якому не приймається, виступили Олександр Анастасійович Романченко – начальник Коропського РЕМу, голова районної державної адміністрації – Анатолій Іванович Мілюков, військовий комісар Коропського РВК – Олександр Володимирович Кальченко.

DSC_0197       DSC_0212

По всіх питаннях, розглянутих на пленарному засіданні 27-ї сесії районної ради шостого скликання, були прийняті відповідні рішення.

DSC_0038

Trackback from your site.