День усиновлення

Written by admin on . Posted in ЦСССДМ інформує...

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для «покинутих» дітей.

DIGITAL CAMERA

  Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…

    30 вересня з нагоди Дня усиновлення працівниками Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді було організовано та проведено зустріч з батьками-вихователями та прийомними батьками Коропщини,  які  не стояли осторонь проблем дітей, що залишились без підтримки, уваги та любові  біологічних батьків та взяли їх до себе на виховання і спільне проживання. На даний час у Коропському районі функціонують 5 дитячих будинків  сімейного типу, де виховується 33 дітей позбавлених батьківського піклування та 5 прийомних сімей, де виховується 9 діток.

dscn8999

    В заході взяли участь соціальні партнери центру, а саме Служба у справах дітей РДА, Коропський районний сектор КВІ, Коропське Бюро первинної правової допомоги.  Головний спеціаліст Служби у справах дітей Комар Людмила привітала присутніх зі святом та подякувала батькам за їх відданість дітям, яких вони взяли на виховання. Начальник районного сектору КВІ Синельник Сергій, розповів про профілактичні заходи та роз’яснювальну роботу, яку повинні проводити батьки щодо попередження злочинів серед неповнолітніх, а саме дітей, які бачили негативний досвід в біологічних сім’ях, а також запропонував свою підтримку. Начальник районного Бюро первинної допомоги Ющик Наталія провела інформаційну кампанію стосовно послуг, що надає Бюро – а це і можливість безоплатно отримати якісні юридичні консультації з  різних питань, допомога адвоката, сприяння в якісному оформленні позовних заяв та доступ до серверів Міністерства юстиції.  Начальником відділу соціальної роботи центру Тептюк Оксаною проведено лекцію щодо недопущення насильства в прийомних сім’ях та ДБСТ, вміння керувати  емоціями та почуттями, надавати лише позитивний досвід сімейних стосунків.

DIGITAL CAMERA

     Сподіваємося, що позитивний досвід створення ПС та ДБТС і надалі буде поширюватись серед жителів нашого району. Всі бажаючі за більш детальною інформацією, можуть звертатися до Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, адже  велика кількість дітей мріє про гарну родину, сімейний затишок, турботу батьків і світле майбутнє.

За інформацією директора КРЦСССДМ О.М. Нестеренко

Trackback from your site.