«Даруймо радість нашим дітям, бо це велике щастя на землі…»

Written by admin on . Posted in ЦСССДМ інформує...

Чим доросліше ми стаємо, тим менше радості ми відчуваємо з приводу наближення Нового року, добре розуміючи, що це лише звичайне свято, яке для нас перестало бути казкою та чимось незвичним і очікуваним. Зате завдання дорослих зробити так, щоб не зіпсувати цю казку нашим дітям та усім маленьким коропчанам, які все ще вірять у чудеса та з нетерпінням чекають на Діда Мороза, сподіваючись на гарний подаруночок.     Цього року допомогти малечі,  по-справжньому стати щасливими,  спробувала гарна жінка,  яка народилася  та мешкала в  Коропі, а  на даний час проживає в м.Києві  Анна Валеріївна Грибань. Вона  підготувала приємні новорічні сюрпризи для маленьких коропчан, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.     Приємну місію вручити подарунки дітлахам та їхнім батькам було доручено фахівцям із соціальної роботи Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Прохоренку Василю Івановичу та Кузьменку Ігорю Івановичу. Кожна родина мала можливість отримати солодощі, м’які іграшки, книги.  Всі залишилися задоволені і щасливі.     Як і господарка подарунків так і працівники центру впевнені, що дбати про щасливе дитинство наших дітей – це святий обов’язок кожного з нас, і всі разом задоволені, що бодай трохи, допомогли маленьким коропчанам  у здійсненні їх новорічних мрій. То ж нашого спонсора сміливо можна назвати справжнісінькою Снігуркою-Чарівницею, яка робить добрі справи і дбає про маленьких своїх земляків. Батьки, діти та  працівники вдячні центру  Анні Валеріївні за подаровану новорічну радість. Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров’я, радість від кожного прожитого з користю для людини дня.

За інформацією фахівця із соціальної роботи  Ігоря Кузьменка

Trackback from your site.