Офіційний сайт Коропської районної ради » В цей славний День Перемоги!

В цей славний День Перемоги!

Written by admin on . Posted in Новини

9 травня у селищі Короп відбулися урочистості по відзначенню Дня Великої Перемоги над фашистською Німеччиною. 2

Розпочалося все громадянською панахидою у Свято-Успенському храмі.

Потім відбулася святкова хода вулицями селища. Покладено квіти до пам’ятників та обелісків загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

13

Біля меморіалу Скорботна мати пройшов мітинг-реквієм в пам’ять про жертви війни, на якому виступили голова районної ради Михайло Павлович Мазуренко, голова районної державної адміністрації Анатолій Іванович Мілюков, голова районної ради ветеранів війни та праці Петро Пилипович Никипорець, районний військовий комісар Олександр Володимирович Кальченко, Коропський селищний голова Микола Васильович Бєлан. Було озвучене вітання з Днем перемоги від народного депутата України Ігоря Рибакова.

У центральному парку селища відбувся святковий концерт за участі хору ветеранів та аматорів сцени районного будинку культури.

Trackback from your site.