Офіційний сайт Коропської районної ради » В перший день весни загальні збори відбулися у Вишеньківської та Оболонської громад

Written by admin on . Posted in Новини

Участь у загальних зборах громадян взяв перший заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Вікторович Дроздов. DSCN3072

Спільною проблемою територіальних громад Оболоння та Вишеньок є  санітарний стан населених пунктів та шкода, яку причиняють дикі свині, що заходять з Мезинського Національного парку.

У Вишеньківській територіальній громаді у 2014 році будуть продовжені роботи по влаштуванню вуличного освітлення. Присутні розглядали також можливість побудови нової свердловини для забору води.

DSCN3081 DSCN3075

Про свою роботу звітував депутат районної ради Володимир Миколайович Куніцин і жителі відзначили, що він приймає активну участь у забезпеченні діяльності територіальної громади. З іншого боку багато нарікань викликала робота оздоровчого центру “Сузір’я”.

Дуже жваво пройшов “сход” в Оболонні. Крім проблем громади жителі прагнули вирішити також окремі свої проблеми.

DSCN3085 DSCN3088

І у Вишеньках, і у Оболонні громадяни створили цільові фонди та затвердили суми добровільних внесків до них. Кошти цільових фондів будуть використані на утримання вуличного освітлення, забезпечення пожежної охорони, утримання водогону у Вишеньках, благоустрій населених пунктів.

Геннадій Вікторович Дроздов взяв до виконання окремі звернення громадян та надав на деякі пояснення.

Trackback from your site.