Офіційний сайт Коропської районної ради » Вітаю з Днем Конституції України

Вітаю з Днем Конституції України

Written by admin on . Posted in Новини

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації.

Бажаю міцного вам здоров’я, енергії, успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові  держави щоб міцніла наша Україна!

Зі святом вас шановні співвітчизники!

Голова районної ради                   Михайло Мазуренко

Trackback from your site.