Офіційний сайт Коропської районної ради » Бачення жителів Коропського краю свого майбутнього у Менському чи Новгород-Сіверському районах

Written by admin on . Posted in Новини

22 червня 2020 року на засіданні профільного підкомітету Верховної Ради України з питань амін-територіального устрою було ухвалено рішення рекомендувати комітету та парламенту затвердити створення на теренах Чернігівщини 5-ти укрупнених районів.

До раніше анонсованих районів з центрами в містах Чернігові, Прилуках, Ніжині, Новгороді-Сіверському доповнили ще й м.Мена. Нажаль думки жителів нашого району на рахунок їхнього бачення в який з цих районів вони б хотіли доєднатись на підкомітеті почуто не було.

Тому  до розгляду даного питання в комітеті, що попередньо анонсовано на 30 червня 2020 року, в районі 26 червня 2020 року проведено відповідне опитування громадян з даного питання в кожній сільській, селищній раді, старостинських округах.

Результати  наступні:

Криски 198 19
Радичів 275 39
Всього 502 379

Підписні листи, разом зі зверненнями до народних депутатів України Максима Зуєва та Олександра Сови, передані до комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування для врахування побажань наших людей при прийнятті остаточних рішень.

Не залишаються осторонь проблем майбутнього адмін-територіального устрою Коропського району інші жителі.

Вони не лише ініціюють збір підписів, а й висловлюють свою чітку громадську позицію у листах, зверненнях в різні державні і управлінські структури з тим, щоб бути почутими.

Свою біль і турботу з приводу необґрунтованих адмін-територіальних реформ вже не вперше висловлює шанована в районі людина, пенсіонер, колишній голова Коропської районної ради Олексій Юхимович Карацюба.

Лист

Trackback from your site.